KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12332536
nr 1233 2536
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Färgetsningar, 2 st. Numrerade och signerade. Motivet: 30x21
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:52:46
4/2 18:39:57
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg